Семеен одмор во луксузен ресорт каде ноќевање чини 600 евра: Јелена Томашевиќ во бикини покажа што поседува

Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ со ќерката Нина заминаа на заслужен одмор во Грција.

Одморот во Грција на Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ е вистински мал рај. Парот се одлучи за стан со приватен базен, во кој особено ужива Јелена, чие бикини издание ги воодушеви нејзините фанови.

Семејството престојува во луксузен хотел, каде едно ноќевање чини околу 600 евра.

Сепак, најубавата фотографија од одморот на Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ е семејна фотографија од песочна плажа, каде тие уживаат во морските убавини, во друштво на нивната ќерка Нина.

По оваа објава следеа бројни коментари, а најчести се оние кои велат дека семејството Босиљчиќ е слика и пример на вистинско српско семејство, со сите негови доблести.

Дванаесетгодишната Нина ужива во друштвото на своите родители, а Иван и Јелена сметаат дека заедничкото време е од особено значење за нејзиниот раст и формирање и се трудат секогаш да и бидат посветени.

Јелена Томашевиќ е позната по љубовта кон Грција која често ја истакнува во јавноста. Оваа земја и дава инспирација и можност да се опушти и да се наполни со позитивна енергија, а нејзините следбеници се воодушевени кога гледаат како пејачката ужива во убавината на Грција.

Освен што ужива во природните убавини на Грција, Јелена на своите следбеници го покажа и својот моден избор, позирајќи во атрактивно бикини и сламен шешир. Нејзиниот стил предизвика многу комплименти и восхит, а многумина се согласија дека пејачката изгледа беспрекорно.

Фото: Инстаграм
Извор: Story.rs