Соња и Јохан Тарчуловски на заедничко патување во Италија: Го шетаат најубавиот град во Европа

Познатиот пар Соња и Јохан Тарчуловски, заминаа на заедничко патување.

Парот истражување и шетање ја одбра Италија,односно Наполи како еден од најубавите градови во Европа. 

Фолк-пејачката Тарчуловска сподели на социјалните мрежи фотографија како ужива во вкусот на италијанското кафе, додека нејзиниот сопруг Јохан објави заедничка фотографија додека шетаат низ Наполи.

Фото: Инстаграм