Спиев со 500 мажи и сите ја прават истата грешка во кревет: Убедени се дека жените го сакаат тоа, но немаат поим колку се во заблуда

Ени Најт (26) тврди дека спиела со околу 500 мажи и истакнува дека има една работа што повеќето ја грешат кога е сексот во прашање

Моделот наречен „сексуално најактивната жена во Австралија“ тврди дека мажите главно не знаат што е предигра. Ени, која моментално има осум постојани љубовници, изјави дека многумина исто така не знаат како да задоволат жена со прстите.

– Никој од нив не одвојува време да го најде моето „место за задоволство“, сите го прават тоа брзо, внатре и надвор – изјавила Ени од Мелбурн.

View this post on Instagram

A post shared by annie knight (@anniekknight)


- Откако ќе пропадне предиграта, тие се префрлаат на „главното јадење“ и многумина се однесуваат како „чекан“. Не сум сигурна кој ги учел на секс, но тоа сигурно не го направила жена – вели таа.

Ени, која моментално жонглира со осум партнери, открива дека мора да ги „учи“ по нешто секој ден. Понекогаш им кажува да успорат и да ги најдат нејзините ерогени зони.

- Не можам да избројам колку пати сум научила маж каде е клиторисот или како да стигне до Г-точката. Толку пати искрварив од мажи кои беа толку груби со прстите, мислејќи - колку погрубо, толку подобро, а тоа не е во ред - изјавила таа.

- Тие не знаат ништо, но навистина не можете да ги обвините бидејќи не е како што некој ги научил. Пораснале гледајќи порнографија и мислат дека така се прави – вели таа.

Ени неодамна откри и колку заработува од нејзиното манекенство - таа вели дека тоа е дури 122.000 евра месечно.

View this post on Instagram

A post shared by annie knight (@anniekknight)


- Ова го правам затоа што ретко одев на состаноци, не ми одговараа. Сакав да си дадам поттик, сега објавувам критики за запознавање на интернет – рекла таа.

Манекенката призна дека клучот за наоѓање добар партнер е да им кажете за вашата кариера и да видите како ќе реагираат.

- Тие добро знаат пред да одиме на состанок што правам на работа, бидејќи тоа го имам на мојот профил за запознавање, па нема што да кријам и од што да се срамам. Очигледно прво ќе ме следат на Инстаграм, за да видат која сум и што правам – заклучила таа.

Извор: Kurir.rs/ Daily Star