Сузана Гавазова и сопругот се стилска двојка за 10-ка: Нема лек за љубовта, освен да љубиш повеќе

Фолк пејачката Сузана Гавазова често на социјалните мрежи објавува дека е лудо заљубена во својот сопруг Јасмин со кого има две ќерки.

Така и овојпат таа објави нивно заедничко „селфи“ на кое двајцата се стилизирани за чиста десетка.

На фотографијата Гавазова стави интересен опис „Нема лек за љубовта, освен да љубиш повеќе.“.


*Бурек и јогурт за 42-от роденден: Сопругот на Сузана Гавазова со урнебесно изненадување (ВИДЕО)

    *Сузана Гавазова има повод за славење: Мајка ѝ слави 70-ти роденден