Тања Савиќ заљубена и среќна: Ужива покрај 11 години помладото момче, а со својата трансформација ги воодушеви сите

Пејачката Тања Савиќод неодамна повторно е среќно заљубена. Станува збор за 11 години помладиот пилот Мухамед Муки Бешиќ, а се шпекулираше дека во меѓувреме и станал менаџер на пејачката.

По бурниот развод, Тања повторно е среќна и изгледа блеска покрај новиот партнер, а сега направи промена која ги воодушеви сите нејзини верни фанови.

Пејачката редовно објавува фотографии со својот нов избраник на кои не ја трга насмевката од лицето. Така беше и овој пат, но таа ги изненади сите со новата фризура.

Пејачката позираше без трошка шминка и ги покажа новите шишки, а обожавателите и рекоа дека никогаш не изгледала подобро.

Фото: Инстаграм
Извор: Mondo.rs