Татјана Лазаревска со нов имиџ: Кратка пикси фризура која одлично ѝ прилега (ФОТО)

Познатата фолк-пејачка Татјана Лазаревска со нова фризура

Имено пејачката која долги години со семејството живее во Австралија реши да ја скрати косата и сега има кратка пикси фризура.


Татјана која неодамна го прослави својот 49-ти роденден ја задржа својата препознатлива руса нијанса, а ова освежување одлично ѝ прилега.