Во вакво издание ретко ја гледаме: Зорица Заева нема проблем да покаже како изгледа без шминка

„Ноќна прошетка“, напиша на социјалните мрежи познатиот стилист за коса од Струмица, Драган Гоцев објавувајќи фотографија на која е заедно со сопругата на поранешниот премиер Заев, Зорица Заева.

Она што ни го привлече вниманието е изгледот на Зорица, која е во опушено издание , буквално без грам шминка на себе.

Досега ретко имаме прилика да ја видиме Зорица ненашминкана , а природниот изглед секако е секогаш најубав, а Заева нема комплекс да го покаже и природниот изглед .


ФОТО: Инстаграм