Вонбрачната ќерка на Кеба е вистинска убавица: Никогаш не сакал да ја запознае, а тоа го признал дури кога судот го принудил на тоа

Драган Којиќ Кеба од вонбрачна врска ја има ќерката Ина, која порасна во вистинска убавица.

Драган Којиќ Кеба од бракот со сопругата Оља има две деца, синот Игор и ќерката Наташа, кои и се добро познати на јавноста.

За фолкерот се пишуваше во јавноста поради неговата афера со Љиљана Јевремовиќ, со која ја има вонбрачната ќерка Ина, којаја призна дури кога судот го принуди на тоа.

Според локалните медиуми, пејачот никогаш не ја запознал Ина, која пораснала во вистинска убавица.


Мајката на Ина, Љиљана, со години имала судски спор со Којиќ, а како што во една прилика открила, тој никогаш немал ни желба да се зближи со нејзината ќерка.

- Никој никогаш не го присилил да се однесува така, а сега и да сака, Ина се цени себеси и за него е доцна кај неа. Таа рече дека ќе дојде на неговиот повик само ако тој е на умирање, за да не излезесурова. Се надевам дека нема да се обиде да му прости, бидејќи навистина го избришавме и супер ни е и беше и ќе биде без него... Само малку облаче за родендени и Нова година, но брзо поминува - изјави еднаш Љиљана за „Блиц“.


Ина оваа година полни 22 години, таа е студент на психологија, а нејзината мајка не крие колку е горда на неа и вели дека таа е детето кое секој родител би го посакал. Од нејзината мајка, која е познат текстописец, наследила подарок за поезија, па ја објавила книгата „Враќање без пат“.

Иако Љиљана извесен период често беше експонирана во медиумите, во последно време никаде не е видена во јавната сфера, а што мисли Ина за својот татко покажува и објавата на нејзината мајка на Фејсбук.


- Мој херој, нема да има татково презиме или валкана слава, нема да го има татковото богатство, горда и храбра девојка која издржа тони неправди, ги фрли од грбот и продолжува понатаму - напиша своевремено Љиљана со фотографијата на нејзината ќерка.


Фото: Youtube - screenshoot/Фејсбук

Извор: стилкурир

23 години помлада од Сверина: Дали ова е новата девојка на Игор Којиќ - ја шокираше јавноста со жешки сцени