„Цел ден му бев лута“: Марија Килибарда откри детали од љубовниот живот и ги запрепасти сите со својата исповед

Марија четири години е лудо вљубена во Бане, а еден настан длабоко ја потресе и налути

Водителката Марија Килибарда со години е едно од омилените имиња на балканската јавна сцена. Таа е во врска со својот избраник Бане Вучелиќ повеќе од четири години, а неодамна беше објавено дека се венчале во тајност.

Иако уживаат во својата љубов и се трудат секој ден да им биде најубав, има и такви кои се исполнети со негативни емоции, а Марија во „Buro Portrait“ откри некои детали од нивниот приватен живот.

View this post on Instagram

A post shared by marija kilibarda (@kilimara)


Марија тогаш призна дека се сакаат како првиот ден и дека не можела да замисли нивниот ден да почне поинаку освен со бакнеж.

- Давам и примам бакнеж и наутро и навечер. Склучив договор со мојата посилна половина, и да се караме, нема избегнување на тој бакнеж, тоа го правиме по секоја цена. Четири години се држиме до тоа - изјави водителката.

После тоа призна дека имало кризни моменти кога, би се рекло, без причина му се лутела на партнерот.

- Сонував дека една жена од јавната сцена, која има убави раце и убави нокти, го чешкала... Се сетив на таа сцена со рацете на неговото лице, цел ден му бев лута - изјави водителката со смеење.

Настанот не беше реален, немаше измама во реалниот живот, но Бане, ниту крив, ниту должен, беше предмет на нејзиниот гнев, на сочувствителен начин.

Извор: glossy.espreso