(ФОТО) Двојничката на Катица Јанева со урнебесен статус: Биба Додева ги насмеа сите

Пејачката Биба Додева веќе одамна важи за „двојничка“ на специјалната јавна обвинителка Катица Јанева, која од вчера е во притвор.

Овојпат Биба се пошегува на своја сметка и на својот профил на Фејсбук сподели статус кој ги насмеа сите од срце: