(ФОТО) Префинета и секси: Фатиме Фетаи ја покажа тетоважата

Модната дизајнерка Тања Кокев завчеравечер го отвори новото ателје, а меѓу присутните беше и специјалната јавна обвинителка Фатиме Фетаи.


Фетаи секогаш избира парчиња по последна мода и знае како да изгледа одлично.

Овојпат носеше фустанче со интересен дезен и на прерамки, со што уште еднаш ја откри својата тетоважа.

За оваа прилика избра елегантен накит, а секако неизоставена беше и нејзината претпознатлива фризура со шишки.

Фетаи беше и најелегантна дама на изборот за „Мажи на годината„.

Фото: Тања Кокев