(ФОТО) Сплитска убавина: Северина ужива во друштво на сопругот и синот

Хрватската пејачка Северина Којиќ го поминува целото слободно време со своето семејство. Таа заедно со својот сопруг Игор и синчето Александар ужива во убавините на Сплит. 

Како што и самата пишува под нејзината фотка објавена на Инстаграм:

- Најмногу не сакам нас тројца, и оваа убавина позади... 

Иако деновиве медиумите се преплавени со информации дека Северина планира да го остави својот сопруг Игор Којиќ поради тоа што тајно се гледа со десет години постар хрватски бизнисмен, судејќи по оваа семејна фотка е очигледно дека станува збор само за шпекулации.

Инаку овој петок Северина доаѓа во Охрид и  ќе одржи концерт на стадионот „Билјанини извори.