Карлеуша ужива во Турција: Повторно провоцира со атрактивна фотка

Пејачката Јелена Карлеуша заедно со ќерките Атина и Ника отпатува на одмор. Таа од летувањето секој ден објавува свои фотографии на кои е во бикини.

Ова утро позираше покрај базенот, секако во нов костим за капење. Карлеуша носеше жолто бикини и во фокусот на фотографијата го стави својот задник.


„Добро утро“, напиша Јелена ​​веднаш до фотографијата.

Она што е сигурно е дека таа секако ужива ова лето и уште рано сабајле го полудува посилниот пол со атрактивни фотографии, фотката за само неколку часа собра над 30.000 лајкови и бројни коментари.


Фото: Инстаграм

(ФОТО) Моден двобој: Јелена Карлеуша и Хајли Бибер во ист фустан