Фотографии кои ќе уништат сè: Се појавија фотки на Ким од снимањето на нова модна кампања - ова е најпредизвикувачкиот тренд за претстојното лето

Ким Кардашијан сними нова модна кампања неодамна на плажа во Малибу. 

Таа позираше во костим за капење впечатлив со сите детали.

Станува збор за модел чиј горен дел е сличен на спортските градници, малку одмерен, додека долниот дел има многу предизвикувачки дизајн на костими за капење. 

Пред неколку недели Ким ја промовираше својата колекција, а потоа изгледаше многу поинаку отколку на овие фотографиите. Во меѓувреме, таа објави серија фотки кои се нешто поблиски до оваа сцена. 

И овие фотки се вистински, Ким во живо. Многу се зборуваше дека ТВ ѕвездата решила да се откаже од своите раскошни облини, мислите ли дека го променила планот? И дали би носеле ваков тип на костими за капење?


Фото: Профимедиа

„Конечно нормална фотографија од Ким Кардашијан “: И вие ќе се изненадите од тоа што ќе го видите