Мала бајка и огномет: Семејството Ражнатовиќ организираше прослава за новиот член

Богдана Ражнатовиќ, сопругата на Вељко Ражнатовиќ, се породи и на свет донесе машко дете, кое го доби името по дедото - Жељко. 

Цеца во друштво на ќерката Анастасија, се пофали на Инстаграм за среќната вест.

За прославата по повод на раѓањето на малиот Жељко не чекаа долго и уште вечерва ја организираа истата. Многу познати личности беа дел од гостите, а за оваа специјална вечер баба Цеца куќата ја трансформираше во мала бајка. Како изгледаше, погледнете на Хаштаг.мк.