На градите ѕвездички од кои ѕирка сѐ: Гола и влажна Карлеуша ги запали социјалните мрежи (ФОТО)

Јелена Карлеуша „распали“ со разголени фотографии од Дубаи.

По серијата приказни за отворањето на Onlyfans, како и филмот што ќе се снима за неа, пејачката Јелена Карлеуша ги спакува куферите и отпатува за Дубаи.

Таа ужива на прекрасните плажи со ќерките и соработниците, а нејзините следбеници уживаат во разголените кадри што ги објавува секојдневно. Сега таа сподели слика со која ги „разнесе“ сите. Јелена на својот Инстаграм објави фотографија во минијатурни бикини кои едвај и ги покриваат интимните делови.

View this post on Instagram

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)На градите имаше само ѕвезди од кои „врескаа“ силиконски гради.

„И сирените имаат душа“, напиша таа.


View this post on Instagram

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)