Ноа Сентинео е заљубен во Селена Гомез: Таа е прекрасна, тешко дека некој може да ѝ одолее!

Ѕвездата од филмот To All The Boys I've Loved Before, Ноа Сентинео, во интервју за Entertainment Tonight, призна дека е заљубен во Селена Гомез..

Целата приказна ја имате на HASHTAG.MK