(ВИДЕО) Холивудската ѕвезда допатува во Сплит, телохранители ја следат на секој чекор

Селма Хајек пред неколку месеци снимаше филм во Ровињ, а сега допатува во Сплит на снимањето на филмот Bliss во кој глуми со Овен Вилсон.

Репортерите на „Далматински портал“ први успеаја да ја снимат славната актерка во придружба на телохранители додека се упатуваше на сет.

Кога престојуваше во Ровињ, Хајек беше расположена да дели автограми и да се слика со обожавателите. 


Извор: Далматински портал