Згоден, маркантен, се дружи со Ноле: Кој е Лазар, новото момче на Милица Тодоровиќ?

Завршија деновите на самотија за убавата Милица и таа повторно ужива во љубовта

Пејачката Милица Тодоровиќ е позната како една од девојките кои ја ценат слободата и максимално уживаат во неа. Тоа не значи дека таа не е склона да се заљубува, а во неколку наврати имавме можност да прочитаме за нејзините љубови.

Последен, на кој многумина се сетија, беше оној со актерот Петр Стругар, кој заврши по околу половина година. Оттогаш до сега немавме можност да ја видиме Милица со ниту еден партнер во јавност.

Неодамна Милица беше фотографирана со момче, по што за српски „Телеграф“ потврди дека тоа е нејзиното момче. Тогаш локалните медиуми објавија дека се работи за Лазар Граниќ.

View this post on Instagram

A post shared by (@lazargranic_phi)


Лазар е поранешен модел, роден е во Нови Сад и е многу популарен на социјалните мрежи. Неговиот профил е полн со предизвикувачки фотографии кои покажуваат дека изгледа фантастично.

Порано беше модел, а денес е успешен во бизнисот со тетовирање веѓи. Судејќи по фотографиите на Лазар на социјалните мрежи, тој е пријател со Новак Ѓоковиќ, а доказ за тоа е нивната заедничка фотографија.


Како започнала нивната љубовна приказна сè уште не се знае, но бидејќи Милица била подготвена да каже дека се двојка, сигурни сме дека имала добра причина за тоа.

Извор: glossy.rs