Часовник на неделата: CALVIN KLEIN M BELT е сѐ што ви треба!

CALVIN KLEIN M BELT е часовникот кој ви треба!

CK M BELT е елегантен часовник кој ја истакнува женственоста и служи како функционално парче накит.

А за задоволството да биде уште поголемо, овој часовник моментално ќе го најдете на 40% попуст во „Божиновски накит и часовници“.

* кликнете на фотографијата за повеќе информации

Инаку, во „Божиновски накит и часовници“ по повод „Black Friday“ од денес, 25.11.2022 година (петок) започна акцијата „Златно ценкање“, каде има неверојатни попусти и на останатите производи. Истата ќе трае до 27.11.2022 година (недела).

Овој и уште многу други часовници ќе ги пронајдете во продавниците на Божиновски, или он лајн на нивната веб страна.

Ви предлагаме да погледнете и некои од другите наши предлози за часовници од палетата на Божиновски:

-Часовник на неделата: Calvin Klein Rise - едноставен за комбинирање + елеганција за секоја пригода

-Часовник на неделата: Calvin Klein Lovely- исклучително нежен и женственЧасовник на неделата: TISSOT EVERYTIME - повеќе од часовник


-Часовник на неделата: TISSOT CLASSIC DREAM, модерен часовник со безвременски дизајн 

-Часовник на неделата: TISSOT LE LOCLE - безвременска класика

-Часовник на неделата: Задолжително парче за есенва-TISSOT CARSON PREMIUM AUTOMATIC LADY

-Часовник на неделата: Tissot PRX за дами кои уживаат во префинетост