Часовник на неделата: Calvin Klein Rise - едноставен за комбинирање + елеганција за секоја пригода

Calvin Klein Rise - часовник кој плени со едноставност и елеганција, и ќе може да го носите во секоја пригода, и со секоја модна комбинација.

* кликнете на фотографијата за повеќе информации

Овој и уште многу други часовници ќе ги пронајдете во продавниците на Божиновски, или он лајн на нивната веб страна.

Ви предлагаме да погледнете и некои од другите наши предлози за часовници од палетата на Божиновски:

Часовник на неделата: Calvin Klein Lovely- исклучително нежен и женственЧасовник на неделата: TISSOT EVERYTIME - повеќе од часовник

Часовник на неделата: TISSOT CLASSIC DREAM, модерен часовник со безвременски дизајн 

Часовник на неделата: TISSOT LE LOCLE - безвременска класика

Часовник на неделата: Задолжително парче за есенва-TISSOT CARSON PREMIUM AUTOMATIC LADY

Часовник на неделата: Tissot PRX за дами кои уживаат во префинетост