(ФОТО) Ѕирнете во луксузот од 8,5 милиони долари на Џастин Бибер

Познатиот канадски пејач Џастин Бибер реши да ја „отвори вратата“ од својот дом на Беверли Хилс во кој живее заедно со својата сопруга Хејли Бибер. Имено, тој на Инстаграм објави сет фотографии од својата куќа која по наводите на „The Los Angeles Time“ чини цели 8,5 милиони долари.

„Мислам дека сакам да го продадам својот дом на Беверли Хилс, кој го сака? Го продавам наместен. Направете ми понуда“ - напиша Бибер на популарната социјална мрежа.


Целиот текст прочитајте го на Хаштаг.мк