Снаата на Мијалкови, Анастасија славеше роденден (ФОТО)

Во август минатата година за прв пат се оствари во улогата на мајка и му роди ќерка на постариот син на поранешениот директор на Управата за безбедност и контразузнавање Сашо Мијалков и примабалерината Александра Мијалкова, а вчера славеше роденден.

Пред три дена Анастасија на социјалните мрежи сподели дека со саканиот сопруг ужива во Милано, а најверојатно повод за заминувањето таму бил нејзиниот роденден.Забавата како што се забележува од споделените приказни на Инстаграм се случила синоќа меѓу одбрано, мало друштво .

Како изгледала прославата ѕирнете во фотките подолу:
Јордан Мијалков и Анастасија во јули минатата година направија прекрасна свадбена веселба со своите најблиски роднини и пријатели.