(ВИДЕО) Близнаците на Енрике и Ана израснаа во мали палавковци

Пред 2 години, односно во 2017 година, пејачот Енрике Инглезијас и познатата тенисерка Ана Курникова станаа родители. Ана на свет ги донесе русокосите близнаци Николас и Луси.


Познатиот пејач ужива во улогата на татко, а дека деновите му се исполнети со радост и смеа докажуваат и видеата кој тој ги соподелува на социјалните мрежи. Последно во низата видеа е она на кое тој си игра со Николас и Луси.

Од што се состои нивната игра и како изгледаат денес близнаците погледнете на Хаштаг.мк.