(ВИДЕО) За инает на Иван, Антониа ужива во омиленото јадење

Веќе и врапчињата на гранките знаат дека младата Антониа Гиговска е во среќна врска со пејачот Иван Јованов.

Во едно неодамнешно интервју за Бекстејџ, вокалот во составот на Либеро бенд јавно на својата сакана и порача да прекине да јаде макарони, односно тестенини секој ден. Имено, токму ова јадење е нејзина најголема слабост, а Гиговска освен што го дегуситира секој ден, исто така сама и го приготвува. Тоа го направи и пред . . . 


Целиот текст прочитајте го на Хаштаг.мк