Часовник на неделата: CK ENDLESS за безвремена класика

  • CALVIN KLEIN ENDLESS часовникот ќе го носите за секоја прилика и во секое време и никогаш нема да излезе од мода.

CK ENDLESS е часовник со бело кожено ремче, а неговата едноставност ќе ве освои од прва. Одговара за секоја прилика и буквално нема да го симнете од рака.

А овој прекрасен часовник моментално ќе го најдете на 40% попуст во „Божиновски накит и часовници“.

* кликнете на фотографијата за повеќе информации

Овој и уште многу други часовници ќе ги пронајдете во продавниците на Божиновски, или он лајн на нивната веб страна.


Ви предлагаме да погледнете и некои од другите наши предлози за часовници од палетата на Божиновски:

- Часовник на неделата: CALVIN KLEIN M BELT е сѐ што ви треба!

-Часовник на неделата: Calvin Klein Rise - едноставен за комбинирање + елеганција за секоја пригода

-Часовник на неделата: Calvin Klein Lovely- исклучително нежен и женственЧасовник на неделата: TISSOT EVERYTIME - повеќе од часовник

-Часовник на неделата: TISSOT CLASSIC DREAM, модерен часовник со безвременски дизајн 

-Часовник на неделата: TISSOT LE LOCLE - безвременска класика

-Часовник на неделата: Задолжително парче за есенва-TISSOT CARSON PREMIUM AUTOMATIC LADY

-Часовник на неделата: Tissot PRX за дами кои уживаат во префинетост


*пр објава