Дали Меган и Хари размислуваат за второ бебе?

По приказните за кавгите и несогласувањата со остатокот од кралското семејство, еве и некои убави вести за Меган Маркл и принцот Хари. US Weekly пишува дека Меган и Хари се надеваат дека во 2020 година ќе добијат уште еден дете. Извор близок на двојката изјавил дека „нивниото семејство моментално им е најголем приоритет“, јавува Cosmopolitan.

Како сите се прилично уверени дека Меган и Хари сериозно размислуваат за второ бебе прочитајте на Хаштаг.мк