(ФОТО) Брзо го преболе разводот: Мајли Сајрус има ново момче?

Иако неодамна се разведе од актерот Лијам Хемсворт со кој беше во брак само неколку месеци, изгледа дека Мајли Сајрус не престанува да биде во центарот на вниманието кога се скандалите во прашање. Имено, таа има ново момче.

По разводот Мајли дефинитивно продолжи да си го живее својот живот нормално. Таа наведува дека за нивниот развод е виновен Лијам кој наводно конзумирал премногу алкохол и наркотици.

Погледнете како изгледа новото момче на Мајли, на Хаштаг.мк