(ФОТО) Луксузен одмор во хит-костим за капење: Елена Стефановска најпровокативна до сега

Водителката Елена Стефановска ужива во летниот одмор во Хрватска. Елена сподели фотографија како се сонча покрај базен во луксузниот “Гранд парк“ хотел во Ровињ. 

„Ми требаш само ти и зајдисонцето“, напишаа таа под една од фотографиите. Претходно, водителката беше во Ријека каде што живее нејзината сестра. 

На сликите од Ровињ, водителката на емисијата „Живот со стил“ е во своето најпровокатовно издание до сега, во костим за капење и сандали кои се апсолутен моден хит за ова лето.