(ФОТО) Принцот Хари ја изневерувал Меган со оваа жена: Тајната е откриена

Дека беше немирен принц- беше! Дека имаше многу девојки- и тоа е познато! Но дека ја изневерил Меган, за тоа се молчеше!

Меган Маркл не беше единствената личност со која принцот Хари се запозна со почетокот на нивната врска во 2016 година, според авторката на кралската биографија Ангела Левин. Инаку, ваквите биографии се строго контролирани од кралското семејство, очигледно дозволиле да се напише за оваа врска.

Принцот Хари и манекенката Сара Ен се запознале на приватна забава, а потоа ја замолил за телефонски број, па потоа започнале да испраќаат бројни пораки.

Оваа преубава девојка и приказната за неа и Хари, прочитајте ја на Машки Магазин