Јавноста е изненадена: Кејт Мидлтон со одлука како на Меган Маркл

Сите ги изненади оваа одлука на Кејт, бидејќи досега Меган Маркл беше позната по лошите односи со вработените, поради што за кратко време остана без неколку членови на својот тим.

Погледнете за што станува збор на

Хаштаг.мк