,

Катарина Бабунски во најженствениот тренд оваа пролет: Еве како да го комбинирате тексас здолништето

Катарина Бабунски е македонската снаа, омажена за фудбалерот Давид Бабунски.

Таа е горда сопруга, но и мајка која ужива во мајчинството со трите дечиња.

Катарина и покрај обврските кои ѝ ги налага мајчинството секогаш наожа време за себе. Не пати по модни брендови, но често знае да искомбинира одлична комбинација.

View this post on Instagram

A post shared by Katarina Babunski Mitrovic (@katarinababunski)


Овој пат, таа не почести со најженствениот тренд кој ќе се носи оваа пролет. Тексас здолништето.

Бабунски го искомбинира со здолништето со обична бела маичка, црно бели патики , а целиот изглед го заокружи со Луј Витон чанта.ФОТО: Инстаграм


Тексас здолништата се најженствениот тренд за пролет 2024: Со нив одговара сѐ и веднаш станува шик (ФОТО)