(ВИДЕО) Анастасија со хит од Цеца доби бакшиш од 500 евра

Пејачката Анастасија Ражњатовиќ е блиска со Драгослав Илиќ, бизнисменот кој се занимава дистрибуција и продажба на нафта во Венецуела. 

На видеото на кое Анастасија во придружба на хармоника го пее хитот на мајка си Цеца Ражњатовиќ, „Кукавица“, се гледа како една гостинка остава 500 евра на хармониката, на која веќе има банкноти од 50 евра. 

Целата приказна ја имате на Хаштаг.