Часовник на неделата: Calvin Klein AMAZE - за егеганција и убавина

Часовникот кој мора да го имате оваа сезона бидејќи ќе одговара со секоја ваша модна комбинација.

 Calvin Klein AMAZE ќе донесе елеганција и убавина во вашиот стил.

*кликнете на фотографијата за повеќе информации


Часовникот ќе го пронајдете во продавниците на Божиновски, или онлајн на нивната веб страна по одлична цена.

Ви предлагаме да погледнете и некои од другите наши предлози за часовници од палетата на Божиновски:

- Часовник на неделата: CALVIN KLEIN M BELT е сѐ што ви треба!

-Часовник на неделата: Calvin Klein Rise - едноставен за комбинирање + елеганција за секоја пригода

-Часовник на неделата: Calvin Klein Lovely- исклучително нежен и женственЧасовник на неделата: TISSOT EVERYTIME - повеќе од часовник

-Часовник на неделата: TISSOT CLASSIC DREAM, модерен часовник со безвременски дизајн 

-Часовник на неделата: TISSOT LE LOCLE - безвременска класика

-Часовник на неделата: Задолжително парче за есенва-TISSOT CARSON PREMIUM AUTOMATIC LADY

-Часовник на неделата: Tissot PRX за дами кои уживаат во префинетост

*пр објава