(ФОТО) Принцовите Хари и Вилијам заедно, сопругите со метри оддалечени: Не сакаа ни да се погледнат

И покрај напнатоста меѓу принцот Вилијам и принцот Хари, браќата одеа рамо до рамо за да го одбележат Memorial Day , кој се слави секоја година за да се одбележат жртвите од Првата светска војна. Веќе не е тајна дека двајцата не се во добри односи, а фановите на кралското семејство сметаат дека за тоа најзаслужни се токму нивните сопруги.

Повеќе на Машки Магазин