(ФОТО) Синовите на Памела Андерсон пораснаа: Сега се згодни момчиња

Од турбулентниот брак со пејачот и тапанар Томи Ли, Памела доби два сина: Брендон Томас, кој е роден во 1996 година и Дилан Џегер кој е роден во 1997 година. Иако многумина нејзини обожаватели сметаа дека таа на своите синови имињата им ги дала според јунаците од популарната серија на 90- тите „Beverly Hills“, Брендон и Дилан, актерката ги демантираше. Брачниот пар Ли официјално бил заедно само три години, а во тој краток период успеале да го зголемат бројот на казнени пријави за нарушување на јавниот ред и мир, а Томи поради семејно насилство бил осуден на затворска казна во траење од шест месеци.


Како изгледаат синовите на Памела Андерсон и што поминуваат низ животот како деца на светски познати родители прочитајте на Хаштаг.мк