Ирина наголемо ја гази четвртата деценија, сега се соблече и ги покажа облините: Вака изгледа божицата, а не е фотошоп

Ирина е една од најплатените манекенки во светот, а сега можеме да видиме и зошто

Ирина Шајк (37) важи за една од најубавите жени на светот, а сега направи апсолутен хаос на социјалните мрежи, со само една објава.

Имено, таа објави слика и кратко видео во мини костим за капење, а за само неколку часа собра половина милион лајкови!

View this post on Instagram

A post shared by irina shayk (@irinashayk)


Таа покажа неверојатна фигура и ги негираше сите „злобни“ јазици кои тврдеа дека користи фотошоп. Јасно е дека Ирина во реалноста изгледа како девојка од милион долари!

- Ова не е фотошоп, погледнете го видеото. Можете да плукате колку сакате, но таа е божица – велат коментарите.

- Задолжително да се гледа кога надвор е мрачно и врне. Веднаш го крева расположението - вели еден коментар.

View this post on Instagram

A post shared by @irinashaykrussТаа неодамна се смири со холивудскиот актер Брејди Купер, со кој ја има и ќерката Леа. Тие првично се состануваа од 2015 до 2019 година, а медиумите тврдеа дека Лејди Гага во тоа време била вмешана во нивното раскинување.

View this post on Instagram

A post shared by irina shayk (@irinashayk)ФОТО: Инстаграм принтскрин