Часовник на неделата:Bella Ora на Tissot за дами кои сакаат функционалност

Совршен избор за дами кои сакаат функционалност...

Часовникот Bella Ora на Tissot ви нуди едно посебно доживување, кога е ваквиот накит во прашање. 

Имено, доколку сте дама која сака накит кој може да се трансформира овој часовник е вистинскиот избор за вас. Доаѓа со две ремчиња, кои може да ги менувате по потреба, и на пример препладне на себе да носите часовник со бело ремче, а веќе попладне да го смените и да добиете сосема нов часовник.

*кликнете на фотографијата за повеќе информации

Часовникот Bella Ora може да го најдете во продавниците на Божиновски или онлајн на нивната веб - страница.

Доколку сте љубител на повпечатливи часовници, погледнете го иконскиот „Constellation OMEGA“, кој е сѐ што ѝ треба на една жена или пак Calvin Klein Assertive - уметност на рака и Calvin Klein Rise - суптилен додаток за безвременска елеганција.
Погледнете го и уникатниот HATE 2 LOVE на „SWATCH“, кој претставува вистински ролеркостер од емоции. Тука е и  Tissot T-My Lady за силни жени кои сакаат да се сакани и поседуваат нескротлива моќ, како и атрактивниот „CALVIN KLEIN“ кој ќе ве освои на прв поглед или пак  TISSOT Lovely Square за жени кои се заљубени во безвременскиот гламур, но и  Tissot PR 100 Sport Chic - совршен придружник на сите ваши авантури.

Останати предлози:

-Часовник на неделата: TISSOT PR 100 SPORT CHIC го рефлектира најдоброто од вас

-Часовник на неделата: Исклучително нежниот и женствен CALVIN KLEIN Lady

-Часовник на неделата: TISSOT LADY HEART одраз на женствен шарм

-Часовник на неделата: CALVIN KLEIN Offsite - бунтовен и смел исто како и таа што го носи

-Часовник на неделата: Calvin Klein Mesmerize хипнотизира и носи софистицираност на вашиот стил

-Часовник на неделата: Силен и живописен, секси и бестрашен - CALVIN KLEIN CLEAR