Часовник на неделата: TISSOT PR 100 SPORT CHIC го рефлектира најдоброто од вас

За силен впечаток и изглед кој зрачи со стил, прецизност и елеганција. 

TISSOT PR 100 SPORT CHIC е вреден за изглед што го рефлектира најдоброто од вас.

Часовникот е одраз на жени кои се сигурни во себе, кои сакаат да покажат доминација, моќ и префинетост.


*кликнете на фотографијата за повеќе информации


Часовникот ќе го пронајдете во продавниците на Божиновски, или онлајн на нивната веб страна по одлична цена.

Доколку сте љубител на повпечатливи часовници, погледнете го иконскиот „Constellation OMEGA“, кој е сѐ што ѝ треба на една жена или пак Calvin Klein Assertive - уметност на рака и Calvin Klein Rise - суптилен додаток за безвременска елеганција.
Погледнете го и уникатниот HATE 2 LOVE на „SWATCH“, кој претставува вистински ролеркостер од емоции. Тука е и  Tissot T-My Lady за силни жени кои сакаат да се сакани и поседуваат нескротлива моќ, како и атрактивниот „CALVIN KLEIN“ кој ќе ве освои на прв поглед или пак  TISSOT Lovely Square за жени кои се заљубени во безвременскиот гламур, но и  Tissot PR 100 Sport Chic - совршен придружник на сите ваши авантури.

Останати предлози:

-Часовник на неделата: Исклучително нежниот и женствен CALVIN KLEIN Lady
-Часовник на неделата: TISSOT LADY HEART одраз на женствен шарм
-Часовник на неделата: CALVIN KLEIN Offsite - бунтовен и смел исто како и таа што го носи
-Часовник на неделата: Calvin Klein Mesmerize хипнотизира и носи софистицираност на вашиот стил