Тамара и Лука имаат повод за славење: Пејачката посака само едно

По разводот со Александар, пејачката Тамара Тодевска по кратко време започна врска со Лука. Иако прогнозите беа дека нема да опстанат долго, сепак и двајцата докажаа дека љубовта меѓу нив од ден на ден е сè посилна, па ја прославија првата година од својата врска во кругот на блиски пријатели.

Тамара преку својата Инстаграм приказна и фотографија со Лука ја честиташе годишнината од врската, а објави и видеа од забавата.

Фото: Инстаграм